Email: info@icomp.sk
Tel: +421 948 053 456

Sme firma, ktorá začala svoje podnikanie v roku 2006 pod názvom Agentúra IMA. Zaoberali sme sa prevažne reklamnou činnosťou a tvorba webových stránok bola naša doplnková  činnosť. Po 4 rokoch podnikania sme zmenili regionálne pôsobenie a tak sme agentúru zrušili.

V roku 2011 sme založili novú firmu pod názvom Ing. Michal Humeník - iComp, kde sme začali ponúkať služby v oblasti  informačných technológií, realizácií zabezpečovacích a kamerových systémov, inteligencie rodinných domov, tvorby webových stránok, priestoru na webe pre IT stránky tzv. webhostingu a počítačovej grafiky. Činnosť sme postupne rozšírili o montáž rekuperácií a systémov núteného vetrania, elektroinštalačné práce a v poslednom čase aj o montáž kuchynských liniek a nábytku z hotových dielcov. Táto posledná činnosť je vhodná pre zákazníkov, ktorí kupujú nábytok v demontovanom stave a nemajú čas, náradie alebo možnosti na jeho zloženie.

Sme montážnym partnerom spoločnosti JABLOTRON s platným certifikátom a licenciou na prevádzkovanie  technickej služby č. FT002185 vydanou Krajským riaditeľstvom PZ v Žiline.

Ponúkame projektovanie, inštaláciu, programovanie a revíziu zabezpečovacích systémov JABLOTRON 100 a JABLOTRON 100+ s využitím aj pre realizáciu inteligentnej domácnosti, až so 7-ročnou zárukou na komponenty, kamerových systémov, dátových rozvodov, IR závor, LAN sietí, video vrátnikov... Cenovú ponuku vypracujeme na základe konkrétneho projektu, najlepšie po osobnej obhliadke objektu a konzultácii s majiteľom. Našou prioritou je 100%-ne odvedená práca a spokojnosť zákazníka. Montáž vykonávame prevažne v okresoch MT, RK, TR, ZA.

Pôsobíme prevažne v Žilinskom kraji, no po dohode vieme vycestovať aj do iných regiónov.
V prípade záujmu o naše služby alebo ďalších otázok nás neváhajte >>kontaktovať<< 

Potrebné certifikáty k prevádzkovaniu našej činnosti: 

certifikat Jablotron licencia TS osvedcenie-§23

  1. Projektovanie a montáž zabezpečovacieho systému JABLOTRON
  2. Montáž kamerových systémov
  3. Montáž malých multimediálnych
    a sieťových rozvodov v rodinných domoch
  4. Montáž elektrických rozvodov v bytoch a RD
  5. Montáž rekuperácií a rozvodov núteného vetrania
  6. Rekonštrukcie bytov, bytových jadier a RD
  7. Dokončovacie stavebné práce
  8. Montáž kuchynských liniek a nábytku z hotových dielcov